Hotel i restauracja Wałbrzych

Wałbrzych – szybki plan na weekend
Chcesz odkryć tajemnice złotego pociągu? A może chcesz znaleźć świetną bazę wypadową na wędrówki po Sudetach? Idealnym miejsce będzie Wałbrzych.
Wałbrzych jest perfekcyjnie zlokalizowany. Mamy praktycznie wszystko pod nosem ! To stąd możemy udać się na piesze wędrówki po najpiękniejszych rejonach Sudetów, zwiedzić Wrocław czy zaplanować wycieczkę do pobliskich Czech. Jednak najbardziej rozpoznawalnym zabytkiem z okolic Wałbrzycha jest niewątpliwie zamek Książ, którego historia sięga roku 1288. Musicie go koniecznie zobaczyć. Na zamku dostępne jest kilka tras zwiedzania przy czym każda oferuje nieco inne atrakcje.
Ta idealna lokalizacja Wałbrzycha sprawia, że miasto jest coraz chętniej odwiedzane przez turystów. Dlatego sieci hotelarskie coraz prężniej się tu rozwijają. Z nim zaplanujesz wycieczkę na Dolny Śląsk – warto przejrzeć kilka stron internetowych i wybrać najlepszy hotel i restauracja Wałbrzych. Ceny za nocleg zaczynają się od 250 zł od osoby. Warto wybrać hotel z restauracją, aby po intensywnych wędrówkach pod Dolnym Śląsku móc na miejscu zjeść smaczny, regionalny obiad lub kolację.

About author

Related Articles